دستگاه Gillette Fusion Power باتری خور( دستگاه فیوژن پاور ژیلت باتری خور) - کد کالا : 309

دستگاه Gillette Fusion Power باتری خور( دستگاه فیوژن پاور ژیلت باتری خور)

آراستگی ظاهری و صورت صاف همواره از مشخصات انسان‌های متشخص بوده و هست. با استفاده از ابزارهای درست می‌توان این تلاش مستمر برای رسیدن به زیبایی را سهل‌تر و ساده‌تر کرد. قيمت :52,000 تومان
مقایسه محصولات
دستگاه Gillette Fusion Power باتری خور( دستگاه فیوژن پاور ژیلت باتری خور) دستگاه Gillette Fusion Power باتری خور( دستگاه فیوژن پاور ژیلت باتری خور)

خودتراش‌ها معمولا برای اصلاح موی صورت و موهای زاید بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این بین‌، خودتراش‌ها به دو گروه مردانه و زنانه تقسیم می‌شوند که انواع زنانه با توجه به آناتومی بدن خانم‌ها و پوست حساس‌ترشان ساخته می‌شوند و معمولا برای اپیلاسیون به کار می‌روند. آن چیزی که ما امروزه برای اصلاح از آن استفاده می‌کنیم راه بسیار درازی را پیموده تا به شکل امروزی‌اش به دست ما برسد. 
ژیلت یک برند آمریکایی است که در سال 1904 توسط کینگ سی. ژیلت تاسیس شد و هم‌اکنون یکی از برندهای تحت مالکیت شرکت پروکتر اند گمبل محسوب میشود. ژیلت هم اکنون هم برای آقایان و خانم‌ها محصولات بهداشت شخصی تولید می‌کند که محصولات زنانه آن با نام ونوس تولید می‌شود.
آراستگی ظاهری و صورت صاف همواره از مشخصات انسان‌های متشخص بوده و هست. با استفاده از ابزارهای درست می‌توان این تلاش مستمر برای رسیدن به زیبایی را سهل‌تر و ساده‌تر کرد.

مشخصات :


دستگاه ژیلت 5تیغه برای راحتی پوست و عدم التهاب پوست
دارای 1تیغ پیرایشگر در پشت دستگاه برای نواحی دشوار ، خط ریش و زیر بینی یا پیرایش موهای صورت
پوشش مناسب تیغ ها باعث حرکت فوق العاده راحت بر روی پوست می گردد
دارای نوار نشانگر لغزنده که دارای ویتامین E وآلوئه است که تدریجا از رنگ سبز به رنگ سفید تغییر رنگ می دهد
دارای 15ماکروفین است که به سطح اصلاح جهت اصلاح دقیق کمک می کند
طراحی آرگونومیک دسته که راحتی می توان از هر طرفاز آن استفاده کرد

تعداد در هر کارتن 6 عددکشور سازنده : آمریکا

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.