20 آزمون - کد کالا : 8

20 آزمون

آزمون های فصلی ریاضیات پایه هفتم قيمت :7,500 تومان
مقایسه محصولات
20 آزمون 20 آزمون

کتاب 20 آزمون ریاضیات هفتم
شابک:0-35-6534-600-978 
  هر انسانی هم زمان با تولدش و قبل از این که زبان مادری رو بیاموزِ، ریاضیات و حساب رو به طور فطری آموخته ؛ اگه شما به کودکی که قدرت تکلم نداره دو تا شکلات بدید و بعد بخواین یکی از اونارو ازش بگیرید، احتمالاً گریه می کنه ولی اگر یک شکلات دیگه بهش بدید به راحتی اونو می گیره و این یعنی کودکان به طور ناخود آگاه با مفهوم کم تر و بیش تر و جمع و تفریق آشنا هستن بدون این که بدونن اعداد چی هستن !!

          تصور جهان بدون ریاضیات خیلی سخته، خداوند همه چیز این دنیا رو بر اساس حساب استوار کرده و بر مبنای هندسه نظم بخشیده؛ ریاضیات ، ابزار بسیار مهمی در صنعت و اقتصاد و … است. فراگیری ریاضیات حتی برای اونایی که علاقه اولشون درس ریاضی نیست می تونه لذت بخش باشه؛ با ریاضیات می شه آروم تر ، صبورتر ، باحوصله تر و منطقی تر زندگی کرد؛ ریاضیات، هنر اندیشیدنِ ،هنر حل مسئله است، هنر شکلات کردنِ مشکلاتِ .
        با همه این احوال ، آدم های زیادی هستند که تا اسم ریاضی به گوششون می رسه ، دو تا پا که دارن دو تا پای دیگه هم قرض می کنن و فرار می کنن…در نگاه این آدما ریاضیات ، غول شاخ داریست که تنها هنرش ترسوندن و لرزوندن بچه های بی گناهه؛ اما واقعیت چیز دیگریست؛ ریاضیات، زیبا و دوست داشتنی است، ریاضیات، هدیه خداوند حکیم به انسانهاست برای داشتن دنیایی آبادتر، زندگی راحت تر ، ثروت و رفاه بیش تر. پواسون می گه : زندگی فقط به یه درد می خوره ؛ این که اول آدم ریاضی بخونه و بعد ریاضی درس بده . !!
        برای اونایی که آرزو دارن به این غول بزرگ شاخ دار ، دست دوستی بدن و برای اونایی که از همون اول ریاضیات براشون دوس داشتنی بوده ، یه کتاب نوشتیم پر از مسئله و سؤال ، سؤالات آسون، متوسط و سخت .
       برای کسانی که آرزوشون گرفتن نمره 20 از این درسه و برای اونایی که 20 گرفتن ، عادت قشنگ همیشگی شونه کتابی نوشتیم شامل 20 آزمون : آزمون های فصلی ، آزمون های میان نوبت و آزمون های پایانی البته همراه با پاسخ نامه های تشریحی. امیدوارم این کتاب بتونه رابطه شمارو با ریاضی بهبود ببخشه و به شما در کسب نمره بالاتر کمک کنه .

مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.
کادو
مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.